Öğretmen Evleri

Suphi öner mersin öğretmenevi

Mersin Suphi Öner Öğretmenevi Türkiye’nin en büyük öğretmenevlerinden biridir.

107 yatak kapasitesiyle, 220 kişiyi ağırlayabilmektedir.  Mersin Öğretmenevi’ndeki tüm odalar kablosuz internet bağlantısına ve deniz manzarasına sahiptir.

2013 yılında yapılacak olan 17. Akdeniz Oyunları’na ev sahipliği yapmaya hazırlanan Mersin, spor aktiviteleri konusunda oldukça zengin bir yapıya sahiptir. 9 km uzunluğundaki sahil şeridi üzerindeki cafeler, restaurantlar, sosyal aktivite bölgelerinde Mersin’in ünlü tantunisini tadabilirsiniz.

Mersin suphi öner öğretmenevi

Mersin öğretmenevinde, A la Carte ve Teras restaurant, çay bahçesi, lobi devamı »

ısparta öğretmenevi

Isparta öğretmenevi oldukça şık tasarımı ve misafirlerine sağladığı imkânlarla memnuniyeti üst düzeyde tutmayı başarıyor. Şehrin merkezinde ulaşımı kolay olan Isparta öğretmen evinde konaklamalısınız. Gülleri ve halılarıyla ünlü Isparta şehir merkezinde sık sık karşılaşacağınız gül ürünleri ve halılar ile neden bu unvanları almış olduğunu göreceksiniz.

Isparta öğretmen evinin bünyesinde otel, kuaför, toplantı salonu, bahçe, konferans salonu, kafeterya devamı »

Trabzon öğretmenevi

Trabzon Öğretmenevi

60 yatak kapasiteli olup toplamda 120 misafir ağırlayabilmektedir. Trabzon Öğretmenevi 6 kat bulunan binasında, Otopark, Yazlık çay bahçesi, Kütüphane, Bay-Bayan kuaförü, Mescit, Özel sigara odası, Lobi, Lokanta ve Lokal bulunmaktadır. Trabzon Öğretmenevinin lokal kısmında Nişan, düğün vb. organizasyonlar yapılabilmektedir.

Modern mimarisiyle Trabzon Öğretmen evi, ünlü Trabzon Müzesi’ne 5 dakikalık devamı »

KUŞADASI ÖĞRETMEN EVİ

Kuşadası Öğretmen Evi Aydın’da konaklamak bir başka. Tüm halka hizmet vermek amaçlı 2005 yılında açılan Kuşadası öğretmen evlerinde kafeterya mutfak okuma salonu lobi erkek kuaförü bayan kuaförü internet salonu ve restoran konaklama  bölümü bulunmaktadır.

43 oda 100 yataklı Aydın Kuşadası devamı »

DİYARBAKIR ÖĞRETMEN EVİ FİYATLARI

Diyarbakır öğretmen Evinde toplam 72 yatak bulunmaktadır. Fiyat açısından oldukça uygundur.  Diyarbakır Öğretmen evi Otel olarak kuaför ve otoparkı ile hizmet sunmaktadır.

DİYARBAKIR ÖĞRETMEN EVİ

Öğretmen Evi Fiyatları hakkında detaylı ve güncel bilgileri devamı »

AMASRA ÖĞRETMEN EVİ FİYATLARI

Amasra Öğretmen Evi  fiyat açısından uygun olduğu için, birçok tatilci öğretmen tarafından tercih edilmektedir. Amasra; Bartın’a bağlı küçük ama çok popüler bir tatil beldesi Karadeniz’ in İnci tanesidir.

AMASRA ÖĞRETMEN EVİ

Restoran’ ı 100 kişilik olan Amasra Öğretmen Evinin fiyatları çok uygun. Amasra’ ya gittiğinizde kalacak yerde sıkıntı çekiyorsanız ve uygun fiyatlı bir yer arıyorsanız, mutlaka burayı Amasra Öğretmen Evlerini ziyaret edin. Pişman olmayacaksınız.

Kum Mah. Küçük Liman Cad. Amasra Belediye Binası Kat:4
AMASRA / BARTIN
Tel: 0.378.3152730 – 3152732

 

Datça öğretmen tesisleri

Datça Öğretmen Tesisleri ve Akşam Okulu 100 oda, 200 yatak kapasitesine sahiptir. Türkiye’nin Başkent Öğretmen Evi’nden sonra ikinci büyük öğretmen evidir. Öğretmen Evi’nin bünyesinde yüzme havuzu, restoran, lokal ve bar mevcuttur. Hiçbir kadrolu elemanı yoktur. Sezonda sözleşmeli personelle hizmet vermektedir. MEB Datça Eğitim ve Sosyal Tesisler Merkezi 600 yatak kapasitesine sahiptir. Her yılın Haziran ayında sadece öğretmenlere hizmet vermeye başlayan tesisler 10’ar günlük devreler halinde Eylül ayına kadar 8 gruba hizmet vermektedir.
Datça Öğretmen Evi

Tesislerin bünyesinde yüzme havuzu, restoran, lokal, bar, market ve spor tesisleri mevcuttur. Sezonda sözleşmeli personelle hizmet vermektedir. Eğitim Merkezi ve Sosyal Tesisler devamı »