Pansiyonlar

İĞNEADA UCUZ PANSİYONLAR

İğneada’ da kalabileceğiniz pansiyonlar listesi ise:

Muratcan Motel
Tel: (0-288) 692 28 84

İğneAda Motel
Tel: (0-288) 692 21 42

Özel İdare Dinlenme Tesisi
Tel: (0-288) 692 21 devamı »

Saroz erikli pansiyonları ve konaklama

Saroz erikli pansiyonları ve konaklama

Havaların iyice ısınmasıyla tatil yöreleri kalabalığa kavuştu ve otel firmalarıda fiyatları yeteri kadar indirdi. Bu tatil bölgeleri bayramda ve kış aylarındada indirimler yapmaktadır 😉

Hâlâ gidecek bir yere karar veremediyseniz, İstanbul’a sadece 260 km. uzaklıktaki Erikli’yi görmenizi tavsiye ediyorum. Deniz çok temiz, akşamları mutlaka hafif bir esinti var ve fiyatlar oldukça makul.
İşçimen Otel: Erikli’nin 30 yıllık en eski oteli. Yemekleri çok

devamı »

K. maraş ılıca pansiyonları ve fiyatları

Kahraman maraş ılıca pansiyonları

Ekinözü (Cela) İçmeleri: Ekinözü İçmeleri K.Maraş’a 150 km uzaklıktadır. Ekinözü yerleşmesi, yakın çevresinde yer alan 3 kaynaktan oluşmuştur. İnsan sağlığı üzerinde olumlu etkileri bulunan kapasite ve kaynak nitelikleri bakımından ülkemizin 10 büyük içmesinden biridir. Ekinözü İçmeleri; Yukarı İçme,Orta İçme ve Aşağı İçme olarak 3 bölümden oluşmaktadır. Yapılan tetkik ve analizlerde başta böbrek, idrar yolları, safra kesesi, mide, bağırsak,cilt, basur, nefes darlığı,iç guatır, şeker, sinir hastalıkları, karaciğer,ve damar sertliği rahatsızlıklarında etkili olduğu ve tedavi sağladığı ortaya çıkan Ekinözü İçmelerinin suyu içilerek, banyosu yapılarak ve özel çamuru cilde sürülerek dertlere deva olmaktadır.

Zeytun Kaplıcası: Ilıca (Zeytun) Kaplıcası devamı »

Kemer – Göynük Club Phaselis Tatil Köyü

Göynük Club Phaselis Tatil Köyü Kemer Göynük mevkinde Antalya şehir merkezine 40 km, Kemer şehir merkezine 5 km mesafede yer almaktadır. Tesisin 247 club odası, 4 suit odası ve 1 engelli odası, 73 aile odası, 22 vip odası, 10 connectıon odası, bulunmaktadır.Odalarda; Tv, mini bar, klima(split),kasa, saç kurutma makinası, direk hatlı telefon bulunmakta olup alt katlardaki odaların zemini seramik üst katlarınki ise halıdır.

Göynük Club Phaselis Tatil Köyü fiyatları sezona göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenleiletişim bölümündeni numaralar ile .

Tesis:
Açık ve kapalı olmak üzere 2 ana restaurant, 2 A’la carte restaurant, 5 bar,anfi tiyatro,Aquapark,

Tv salonu,spa ve açık- kapalı disco devamı »

Büyükada Pansiyon Fiyatları ve Büyükada Otelleri

Büyükada pansiyon

Genel olarak Büyüada pansiyon fiyatları hakkında yazacak olursan, ortalama pansiyon fiyatları 45-90TL arasındadır. (pansiyonların fiyatları, sezona ve özel günlere göre değişkenlik gösterir.)

Ayanikola pansiyon(butik)

İstanbullular tatil için uzaklara gitmenize gerek kalmadan doğa ve deniz ortamında olan bütün olanakları ayanikola butik pansiyon ayağınıza kadar getirdi. İstanbul un en gözde ve en kapsamlı adalarından olan Büyükada da hizmet veren ayanikola butik pansiyon kaliteli ve sorunsuz hizmet için elinden gelen bütün gayreti göstermektedir. İstanbulun yorucu şehir ve yapılaşma yorgunluğunu atmak için pansiyonumuzda İstanbul çerçevesi içinde yorgunluğunuzu atmak için ideal bir mekân. İstanbul’daki trafik sıkıntısı yok araç sesleri ve insan kalabalığı olmaması sadece huzur dolu bir tatil ortamı olması sizler için kaçınılmaz bir fırsat. Pansiyonumuz bütün yıl yaz ve kış sezonlarında açıktır.

Etrafında fazla yerleşme olmaması sebebi ile huzur dolu bir tatil ortamı sizi beklemektedir. İstanbul un çeşitli yerlerden kalkan vapurlarla adamıza devamı »

Sema Pansiyon Denizli

Denzli sema pansiyon hakkında ilgili yazıları burada yazacaktım ama sitedeki telif hakkı durumundan dolayı size sema pansiyonun resmi sitesinin adresini veriyorum www.semapansiyon.com bu adresten sema pansiyon hakkında tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Ilıca Termal Oteli, Güral Harlek Termal Resort Spa

Güral Harlek Termal Resort Spa

Güral Harlek Termal Otel Termal Otelin Yıldız Sayısı: Bulunduğu Yer: Kütahya – Ilıca Otel Hakkında: Güral Harlek Termal Otel Tesisleri 24.000 metrekare alan üzerinde Kütahya iline 23 kilometre kala, ana yoldan 4 kilometre içeride Ilıca mevkiinde orman içerisinde bulunmaktadır.

KAPALIÇARŞI istanbul 500 Küsür Yıllık KAPALIÇARŞI

KAPALIÇARŞI  istanbul 500 Küsür Yıllık KAPALIÇARŞI

İstanbul’da, büyük camilerin çoğunun çevresinde, medrese, imaret gibi yapılarla birlikte muntazam çarşılar da inşa edildiği bilinmektedir. Cami külliyelerine dahil olan ve ‘arasta’ diye adlandırılan bu çarşıların bir kısmı Osmanlı’nın son dönemlerinde, önemli bir kısmı da İstanbul’daki Cumhuriyet sonrası altyapı çalışmalarında yıkılmıştır.

Bugün, bu çarşılardan, eski özelliğini de bir ölçüde koruyarak faaliyetine devam eden Eminönü’nde Yeni Cami bitişiğindeki Mısır Çarşısı, Sultan Ahmet Camii’nin kıble tarafındaki Arasta ya da Sipahi Çarşısı ve Bayazıt Camii’nin yanındaki Sahaflar Çarşısı kalmıştır. Laleli Camii’nin altında da, vaktiyle çarşı olarak inşa edilmemiş olmasına rağmen bugün eski doğu bloku ülkelerinden gelen turistlere giyecek satan dükkanların yeraldığı bir çarşı bulunmaktadır.

İstanbul’un tarihi çarşıları içinde en büyüğü ve en ünlüsü devamı »

Erikli pansiyon fiyatları 2010 ve erikli otel

SAROS ERİKLİ YİĞİT PANSİYON

Saroz Erikli ‘De Kendi Evinizin Sıcaklığında Bir Mekan, Pansiyonumuz da Saros Körfezi’nin en güzel koylarından Erikli Koyunda denizin hemen yanında hizmet vermektedir. Erikli’nin altın kumlarında ve masmavi denizinde, hayallerinizdeki tatili İstanbul’a 2,5 saat uzaklıkta yaşamak için sizleri bekliyoruz.

Amacımız sizlere bu tatil beldesini tanıtmak güzel ve unatamayacağınız bir tatil geçirmenizi sağlamaktır. Erikli geniş sahil şeridi tertemiz kumu berrak denizi doğa yapısı ve deniz altı zenginliği ile dünyada ender rastlanan kendi kendini temizleyen körfezi ile tam anlamıyla cennet köşesidir.

Eikli otel: olan 42 odalı otel, İşçimen otel, sahilde bulunan iskele devamı »

MARMARİS BOZBURUN DİNÇ PANSİYON

Bozburun DİNÇ PANSİYON,  bozburun pansiyonları

gürültü ve kalabalıktan uzak, rahat tatil yapabileceginiz, adım attığınızda denizi ayaklarınızın altında hissettiğiniz ve yeşille mavinin buluştuğu bir mekan. DİNÇ PANSİYON’ un bahçesindeki; dev muz ağaçları, egzotik çiçekler ve kauçuk ağacının denizle bütünleşen görüntüsünü unutamayacaksınız.

· Odalarımızda iki veya 3 yatak bulunmaktadır.Banyo ve tuvalet içindedir.

· Fiyatlarımız; Haziran, Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında kişi başı sadece yatak olarak 25 TL dir. Bir odayı tek kişi kullanmak istediğinde ücreti 37 TL dir.

· On yaşından küçük çocuklardan ücret talep edilmemektedir.

· Kredi kartı geçerli değildir. Ücretin yarısı peşin olarak, kalanı ise tatil bitiminde alınmaktadır.

· Pansiyonumuzdan ayrılacak müşterilerimizin 12:00 den önce odalarını boşaltmaları gerekmektedir.

· Pansiyonumuz ile deniz arasındaki mesafe 5 metredir.

· İsteyen misafirlerimiz kahvaltısını pansiyonun bahçesinde kendisi hazırlayıp edebilir. İsteyen misafirlerimiz de 10 TL mukabilinde pansiyonumuzun kahvaltı hizmetinden devamı »

Gölcük pansiyon fiyatları ve gölcük otelleri

Gölgük pansiyon ve otel fiyatları

Gölcük Prenses Otel

Bozdağ kayak merkeziyle otel arasında 18 km mesafe bulunmaktadır.

Otelin bulunduğu mevki çevresi ağaçlarla kaplı 1100 rakımlı bir yayla’da dır.

çeşit çeşit meyve ağaçları, kestane çam, Buu doğada şirinimsi bir göl bulunmaktadır.

Çevresi 8 kilometre ve 10 metre’de derinliği bulunuyor. Buranın her mevsimi farklı bir hava yaşatıyor insana. Yazları serin ve bunaltıcı havadan uzak. Kışları ise karlı geçiyor.

Gölde birçok çeşit balık türü bulunmaktadır. Bunlar; sazan, yayın bağlığ, ördek ve karabat. Doğanın çevresinde yüzlerce kuş çeşiti vardır.

Burada geçirilecek tatilin asıl amacı stres atmak ve dimağı devamı »

bozcaada pansiyon fiyatları 2010

Bozcaada Pansiyonları ve konaklama yerleri

Fahri Otel
Fahri Otel bozcaada

Namazgah Cad.
Tel : (0286) 697 80 96
www.hotelfahri.com

Gezi Evi
Mezarlık Üstü Sokakl
0532 2248570
www.bozcaadagezievi.com

Güler Ada Otel
bozcaada Güler Ada Otel
Tel: (0286) 697 88 99

Gümüş Otel
Zübeyde Hanım Parkı Karşısı
Tel: (0286) 697 82 52
www.gumusotel.com

Gürkol Pansiyon
bozcaada Gürkol Pansiyon

Tel: (0286) 697 80 11
Web: www.gurkol.com

Hanımeli Hotel
Muratbey Sokak
Tel : (0286) 697 04 34
www.hanimeliotel.com

Hotel Taki
bozcaada Hotel Taki

Liman İçi
Tel: (286) 697 00 87
www.takihotel.com

İlyada Otel
Alaybey Mahallesi
Tel: (0286) 697 82 31

Kahyaoğlu Pansiyon
Tel:(0286) 697 88 52

Kaikias Otel
Eskici Sokak
Tel: (286) 697 02 50
www.kaikas.com

Kale Pansiyon
İncirli Sokak
+90 (286) 697 86 17
www.kalepansiyon.net

Kalinda Pansiyon
Tel : (0286) 697 84 62 devamı »