pansiyon fiyatları

BODRUM MERHABA PANSİYON

Bodrum Merhaba Pansiyon plaja250 muzaklıkta olup şehirde gezip eğlenebileceğiniz tüm mekanlara yakındır.Odalarımız Klimalı, Tv’li, Banyodur, Roof Bar, teras manzaralı restaurant, 24 Saat sıcak su bulunmaktadır.

BODRUM MERHABA PANSİYON

Bodrum Muğla’nın en güzel tatil mekanlarındandır.Ege denizi sıcak güneş kızgın kum ve tatil.Tatil denince akla gelen ilk yer olan Bodrumda tatil yapmak istiyorsanız uygun fiyatlarla kalabileceğiniz mekan Bodrum Merhaba Pansiyondur.

Fiyatları ise 50 – 100 YTL arasında değişmektedir.

Adres; Kum bahçe Mah. Akasya sok. No:11 48400 BODRUM

Avşa pansiyon fiyatları

Avşa adası için pansiyon fiyatlarını biraz araştırdık %99 olarak tüm pansiyonlar’da fiyatlar bir önceki yıl ile aynı.

Tabi bir önceki yıl fiyatlarını bilmeyenler şuan ki fiyatlar hakkında fikir sabihi değil. Önceki yıllarda avşa adası pansiyonları en ucuz 5 TL yatak ücretinden baslar 10-15 TL ve En pahali kisi basi 35-50 TL arasında değişmektedir. Her tatil bölgesinde olduğu gibi Avşa Adasında da devamı »

Gölcük pansiyon fiyatları ve gölcük otelleri

Gölgük pansiyon ve otel fiyatları

Gölcük Prenses Otel

Bozdağ kayak merkeziyle otel arasında 18 km mesafe bulunmaktadır.

Otelin bulunduğu mevki çevresi ağaçlarla kaplı 1100 rakımlı bir yayla’da dır.

çeşit çeşit meyve ağaçları, kestane çam, Buu doğada şirinimsi bir göl bulunmaktadır.

Çevresi 8 kilometre ve 10 metre’de derinliği bulunuyor. Buranın her mevsimi farklı bir hava yaşatıyor insana. Yazları serin ve bunaltıcı havadan uzak. Kışları ise karlı geçiyor.

Gölde birçok çeşit balık türü bulunmaktadır. Bunlar; sazan, yayın bağlığ, ördek ve karabat. Doğanın çevresinde yüzlerce kuş çeşiti vardır.

Burada geçirilecek tatilin asıl amacı stres atmak ve dimağı devamı »

büyükada pansiyon fiyatları

Büyükada ayanikola butik pansiyon Ayanikola butik pansiyon oda sayısı :11 adet Odalar çift yataklı banyoludur. Büyükada ayanikola pansiyon fiyatları: 200TL-300TL arasında oda özelliklerine ve hafta içi hafta sonu kategorisine göre değişim göstermektedir. İrtibat numarası: (216)382-41-43

Ayanikola pansiyon (butik)

İstanbullular tatil için uzaklara gitmenize gerek kalmadan doğa ve deniz ortamında olan bütün olanakları ayanikola butik pansiyon ayağınıza kadar getirdi. İstanbul un en gözde ve en kapsamlı adalarından olan Büyükada da hizmet veren ayanikola butik pansiyon kaliteli ve sorunsuz hizmet için elinden gelen bütün gayreti göstermektedir. İstanbulun yorucu şehir ve yapılaşma yorgunluğunu devamı »

Neşe pansiyon

Neşe pansiyon Dünya ve Türkiye’de tatilin vazgeçilmez tatil mekânlarından birisi olan bodrum merkez’de faaliyet göstermektedir. Denize sıfır bulunan neşe pansiyon’da bodrumla iç içe bir konaklama keyfi yaşayacaksınız. 13 adet odası ile hizmet veren neşe pansiyon’da 12 yaşına kadar olan çocuklar ücretsizdir.

Neşe pansiyon fiyatları

Neşe pansiyon 6 Haziran-1 Eylül 2009 kahvaltı dâhil kişi devamı »

ortaca pansiyon fiyatları

Midas pansiyon özellikleri:

Midas pansiyonlar Muğla’nın ortaca ilçesinin dalyan mevkiinde faaliyet göstermektedir. Sessiz ve huzurlu bir ortamda kurulmuş olan Midas pansiyon yorgunluğunuzu atıp dinlenmeniz için ideal bir mekân. Ayrıca Midas pansiyon dalyan merkeze çok yakın konumda bulunmaktadır. Midas pansiyon 10 adet odası ile hizmetinizdedir.

Midas pansiyon fiyatları

1 Nisan- 1 Kasım 2009 tarihleri arasında kahvaltı dâhil tek kişilik oda fiyatı: 60 TL

1 Nisan- 1 Kasım 2009 tarihleri arasında kahvaltı dâhil devamı »

enez pansiyonları fiyatları

 

Apart motelimiz Enez sahilinde villalar bölgesinde çam ormanları ile deniz arasında eski Osmanlı Kervansarayı (İngiliz Kışlası) önünde 1998 de hizmete girmiştir.
21 apart daire ve dubleks villalar.
Ayrıca tek ve çift yataklı odalar.
Her apartta 2 yatak odası (1 çift + 2 tek kişilik yatak) olup ilave yatak verilebilir.
Oturma Salonu, Komple Mutfak, Buzdolabı dahil her türlü mutfak eşyası, uydu anteni ve televizyon mevcuttur.
24 saat sıcak su.
50 m genişliğinde 4 km uzunluğundaki Altınkum plajına 100 metre mesafede,
Geniş ön ve arka balkon, devamı »

eğridir pansiyon

eğridir pansiyon

Akdeniz Pansiyon- Tel: 0 246 311 24 32
Alis Pansiyon- Tel: 0 246 311 25 47
Barlas Pansiyon- Tel: 0 246 311 46 40
Big Apple Pansiyon- Tel: 0 246 311 45 55
Choo Choo Pansiyon- Tel : 0 246 311 49 26
Charlie Pansiyon- Tel: 0 246 311 46 11
Çetin Pansiyon- Tel: 0 246 311 21 54 devamı »

Kano Otel – Dalyan

Dalyan deltasının eşsiz gizemi karşısında dayanamayan ve büyük şehirden kaçıp buraya yerleşen ev sahipleri Dalyan da yaşamaya başladıktan sonra, uzun zamandır hayal ettikleri küçük otel işletme fikrini bu yıl hayata geçirmişler. Kano Otel, dalyan kanalının kıyısında, tarihi kral mezarlıklarının karşısında, korumaya değer görülmüş doğa harikası bir bölgenin ortasında, kendinizi evinizde hissettirecek kadar rahat, sakinliği ile size huzuru yeniden betimletecek, yaşamınız boyunca her zaman özel olarak hatırlayacağınız ve yeniden yaşamak için fırsatlar yaratacağınız bir mekân. Mart – Kasım ayları boyunca açık olan Kano Otel, sonbahar ve kış sezonlarına özel programlarla konuklarına Dalyan ayrıcalıklarını sunuyor. Otel sade ama konforlu. Biri tek kişilik, biri süit olmak üzere 10 odası var. Yetişkinler için ilave yatak mümkün değil, ancak bebek yatağı konulabiliyor. Maalesef hayvanları çok sevmelerine rağmen fiziki şartlar devamı »

Gölenye İçmesi

Gölenye İçmesi Marmaris’e 10 km uzaklıktadır. Sodyum klorür ve mağnezyum sülfatlı sulardandır. Bağırsak hastalıklarına faydalıdır. Müshil etkisi yapar.

İstanbul kuş evler

Türk mimarisinde kuş evleri Klasik Dönem Osmanlı mimarisiyle (XV. yy) birlikte ortaya çıkmış, XIX.yy sonlarına değin ulusal mimarinin ilginç bir ayrıntısı olarak sürmüştür.
Kuş evlerinin en güzel örnekleri İstanbul’un anıt yapılarında görülebilir. Yangınlar yüzünden günümüze ancak taş ve tuğladan yapılanları ulaşabilmiştir.
Kuş köşkü, kuş sarayı da denilebilen bu evler, yapıların bol güneş alan, sert rüzgârlardan korunaklı yüzlerine ve ulaşılamayacak yüksekliklere yerleştirilmiştir.
Kuş evlerinin bulunduğu yapılar çok çeşitlidir. Bunlara değişik yüzyıllardan şu örnekler verilebilir:
XVI. yy’dan Süleymaniye ve Bali Paşa camileri, Büyükçekmece Sokullu Mehmed Paşa Köprüsü.
XVII. yy’dan Yeni Cami.
XVIII. yy’dan Nuruosmaniye, Fatih, Laleli, Üsküdar Ayazma, Selimiye camileri; Çarşıkapı’da Kara Mustafa Paşa Medresesi, Saraçhane’de Hüseyin Paşa Medresesi ve Mektebi, Bayezid Seyyid Hasan Paşa Medresesi, Fatih’te Feyzullah Efendi Medresesi, Vezneciler’de Ragıp Paşa Mektebi, Ayasofya’da I.Mahmud Kütüphanesi, Laleli’de Sultan III. Mustafa Türbesi, Büyük Yeni Han, Laleli’de Çukurçeşme Hanı, Bayezü’ta Hasan Paşa Ham.
XIX. yy’dan Balat’taki kimi evler ve Darphane.
Her çeşit teknik kaygıdan uzak bu süsyapıları, mimari biçimleriyle iki gruba ayrılır. Birinciler, yapıların yüzünde tek ya da yan yana birkaç küçük delikten oluşur. Bunların dışa çıkıntısı ya çok azdır, ya da hiç yoktur. Süleymaniye Camisi, Yeni Cami ve Büyükçekmece Sokullu Mehmed Paşa Köprüsü’ndeki kuş evleri bu türe örnektir. İkinci gruptakiler, bulundukları yüzeyden çıkıntılı, özenle yapılmış evlerdir. Kimileri konsollar üstünde cumba gibi ileriye doğru uzanır. Yüzleri, kemerli kapı ve kafesli pencerelerle süslü, üstleri çatı ya da kubbeçiklerle örtülüdür. Kimileri de sütuncukların taşıdığı revaklarla çevrili, birbiri üstünde yükselen balkonlu çok katlı yapılardır.
Olağanüstü işçilikleriyle en görkemli kuş köşkleri, Üsküdar’daki Cedid Valide, Ayazma ve Selimiye camilerindekilerdir.
Cedid Valide Camisi’ndeki kuş köşkleri minareleri, yüksek kasnaklı devamı »

Zümrüt Oteli – İstanbul

Zümrüt Otel; İstanbul Anadolu yakasının Merkezi Kadıköy de yer almaktadır. Her detayında konforu, modern çizgisi ve huzurlu ortamıyla dikkat çeken odalara sahiptir.


Zümrüt Otel; mini bar, uydu televizyon kanalları, 4 seçenekli klima sistemi, müzik yayını, özel kasa, direkt telefon, wireless, uyandırma servisi ve 24 saat oda servisi mevcuttur.

Servis ve Hizmetler: Kuru temizleme ünitesi, ütü odası, 24 saat açık otoparkı ve danışma hizmetleri ve en iyiyi sizlere sunmayı amaçlıyor.

Ulaşım: Atatürk Havaalanına 45 dk, Sabiha Gökçen Havalimanına 20 dakika uzaklıktadır.

Yeme ve İçme: Açık büfe kahvaltı salonunda zengin menü seçenekleri sunulmaktadır.

Oda Özellikleri: | Duş / Wc | Tv | Kablolu Tv | Merkezi Isıtma |

Genel Özellikler: | 24 Saat Ön Büro | Lobi |

Yeme ve İçme Alanları: | Restoran | devamı »