otel fiyatları

Büyük Anadolu Otel

otopark, fitness merkezi, masa tenisi, sauna, bilardo, basketbol, amfi tiyatro, Türk hamammı, havuz, jeneratör, bulunmaktadır.

Çamaşırhane, ütü servisi, kuru temizleme, hediyelik eşya, bovling, atış poligonu, kuaför, market bulunmaktadır.

Büyük Anadolu Hotel de misafirleri için en iyi konfor düşünülmüştür bu konforu yaratırken düşündüğümüz en önemli detay her türlü ihtiyacınızın odamızda, huzurlu ve sakin bir ortamda karşılayabilmeniz ilkesiydi.

Otel Büyük Anadolu Ankara 10 suit Odalı, 20 French Odalı, 146 Tween Oda 1Balayı Odası, 54 apart Odalı, 40 aile odası, 217 Toplam Odası ile hizmet veren otelin Oda Detayları, direk telefon, balkon veya teras, minibar, televizyon, merkezi klima, duş, wc, saç kurutma makinası, Apart odalarında klima, balkon, salon, uç yatak odası, mutfak, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, devamı »

Artur Otel

Artur Otel

Genel Özellikler: Artur Otel, Ege’nin masmavi sularında rahatlamak, Çanakkale’nin antik ve tarihi gizemini keşfetmek ve şehir hayatının stresinden uzaklaşmak için idealdir; sakin, huzurlu ve rahat bir tatil düşleyenler için, mimarisi ve doğası bozulmamış ender tatil yörelerinden Çanakkale merkezde deniz ve güneş eşliğinde bir tatil imkanı sunmaktadır.

Oda Görünümleri: 32 toplam odalı, 64 toplam yatak, deniz, bahçe, şehir manzarası var. Direk telefon, müzik yayını, ücretsiz internet, uydu tv, cine 5, klima, duş, küvet-banyo, wc, saç kurutma makinası

Ulaşım: Gelibolu Peninsula 30 km , Assos 100 km , Truva 30 km, denize 50 m, Atatürk Havaalanı 320 km, şehir merkezinde, Çanakkale merkezde Cumhuriyet Meydanı’nda devamı »

Akol otel ÇANAKKALE

Genel Özellikler: Akol Otel; mavinin yeşille buluştuğu Türkiye’nin ikinci boğaza sahip efsane şehri Çanakkale’de kurulmuştur; harika bir doğa, tertemiz oksijen dolu bir atmosferde, gerek doğallığı gerekse enerjisiyle Akol Otel konuklarını tüm samimiyetiyle ağırlamaktadır.

Kampanya Açıklaması: MÜSAİTLİK DURUMU VE FİYATLAR KONUSUNDA LÜTFEN OPERATÖRLERDEN BİLGİ ALINIZ.

Oda Görünümleri: Akol Otel Canakkale, 136 toplam odalı, 280 toplam yatak, 2 suit oda, deniz, şehir manzarası var.Telefon, müzik yayını, balkon, minibar, televizyon, uydu tv, klima, küvet-banyo, saç kurutma makinası, banyoda telefon, deniz, şehir manzarası var

Servis ve Hizmetler: Akol Otel’in özellikleri: Klima, merkezi ısıtma, bahçe, tv salonusı, internet, çamaşırhane, kuru temizleme, resepsiyonda kasa, hediyelik eşya, 24 saat oda servisi, jeneratör, doktor yada hemşire, bebek bakıcısı, ücretsiz otopark, sağlık odası.

Spor ve Rekreasyon: Açık havuz, çocuk havuzu, devamı »

Kızılcahamam Kaplıcası

Kızılcahamam Kaplıcası Ankara’nın kuzeyinde yer alan Kızılcahamam ilçesi , termal kaynaklar açısından Türkiye’nin en zengin bölgelerinden birisidir. Romalılar ve Selçuklular döneminde de işletildiği bilinen Büyük ve Küçük Kaplıca çok ünlüdür.
Daha çok Haziran-Ekim ayları arasında ziyaretçi akınına uğrayan kaplıcalarda modern konaklama
tesisleride mevcuttur.

Suları romatizma , siyatik , lumbago ve kadın hastalıklarına iyi gelen bu iki kaplıcadan büyük olanının suyu 50 derece küçük olanın ise 36 derecedir.

Kızılcahamam – Sey Hamamı Kaplıcası
Tel: 745 61 35 – 36
Kızılcahaman, Çerkeş yolu üzerinde, Güvem Bucağı’nın 2 km. batısında, Kızılcahamam’a 16 km uzaklıktadır.
Su sıcaklığı 43°C, Ph değeri 6.5 olan kaplıca suyu; bikarbonatlı, sodyumlu, kalsiyumlu, karbondioksitli ve florürlü bir bileşime sahiptir. Banyo ve içme kürlerine elverişlidir. Romatizma, kalp ve kan dolaşımı bozuklukları, böbrek, idrar yolları ve kadın hastalıkları, mide ve bağırsak hastalıkları ile sinir hastalıklarının tedavisinde yararlanılmaktadır.

Kızılcahamam Kaplıcası
Soğuksu Cad. No: 1 Kızılcahamam
Tel: 736 16 48
Kızılcahamam kaplıca suları, Kızılcahamam Belediyesi sınırları içinde ve kent merkezinde yer almaktadır. Ankara’ya 75 km. uzaklıktadır. Kaynak akım değeri 60 lt/sn, su sıcaklıkları 44-86.5°C ve Ph değeri 7 olan Kızılcahamam kaplıca suları, 8640 kişi/gün/banyo ve temel termal yatak arz kapasitesine sahiptir. Bikarbonatlı, klorürlü, sodyumlu, karbondioksitli ve arsenikli bir bileşime sahip olan termal sular; romatizma, kalp ve kan dolaşımı, sinirsel ve kas yorgunluğu, sinirsel hastalıklar, karaciğer ve safrakesesi, eklem ve kireçlenme rahatsızlıkları, iç salgı sistemi rahatsızlıkları, sindirim sistemi ve beslenme bozukluklarının tedavisinde olumlu etki yapmaktadır.

Suyun Isısı:
47°C -Büyük Kaplıca Kaynağı,
44°C -Küyük Kaplıca Kaynağı,
19,5°C -Kızılcahamam Maden Suyu Kaynağı,
34°C -Acısu Kaplıcası Kaynağı,
43° C -Sey Hamamı Kaynağı,
37° C -Acısu Kaynağı.

PH Değeri:
7,06 -Büyük Kaplıca Kaynağı,
7,45 -Küyük Kaplıca Kaynağı,
6,62 -Kızılcahamam Maden Suyu Kaynağı,
6,20 -Acısu Kaplıcası Kaynağı,
6,52 -Sey Hamamı ve Acısu Kaynağı

Özellikleri Hipertermal, hipotonik, Büyük Kaplıca, Küçük Kaplıca Kaynakları, Hipotermal, hipotonik, Kızılcahamam Maden Suyu Kaynağı, Termal, hipotonik, Acısu Kaplıcası Kaynağı, İzotermal, hipotonik, Acısu Kaynağı, Bikarbonat, sodyum, klorür, arsenik, karbondioksit, Büyük Kaplıca, Kızılcahamam Maden Suyu, Acısu Kaplıcası, Acısu kaynakları, Bikarbonat, klorür, sodyum, arsenik, Küçük Kaplıca Kaynağı. Bikarbonat, sodyum, kalsiyum, karbondioksit

Yararlanma Şekilleri: İçme ve banyo kürleri

Tedavi Ettiği Hastalıklar: İçme kürleri, karaciğer, safra kesesi, devamı »

adıyaman tatil yerleri, adıyaman gezilecek görülecek tarihi yerler

Adıyaman’da bilinen ilk kültürel etkinlik­ler, Hititlerin bölgeye egemen olduğu İÖ 1650-1340 yılları arasında başlar. Anadolu’da güçlü bir uygarlık kurmuş olan Hititler Güneydoğu Anadolu bölgesindeki kültürel zenginliğin de temellerini atmış, ardından Mitanni, Urartu, Asur, Med, Pers, Yunan kültürleri bunu izlemiştir. Daha sonra yaşanan Kommagene Krallığı ve Roma İmparatorluğu dönemleri de bu kültüre zenginleştirici katkılar sağlamıştır.
Adıyaman tarihine bakıldığında, kentin eski çağlardaki konumunun günümüzdekiyle kıyaslanamayacak ölçüde önemli olduğu görülmektedir. Boğazköy kazılarından çıka­rılan Hitit tabletleri ve başkent Hattuşaş’ın kalıntıları, yörede görkemli bir uygarlığın bulunduğunu düşündürmektedir. Uygarlık merkezinin batıya kaymasıyla Hitit, Mezo­potamya ve Mısır etkisinin yerini İÖ VII. yy’dan sonra bütün Anadolu’yla birlikte bu bölgede de Yunan kültürü almıştır. İÖ V. yy’da Anadolu’yu büyük ölçüde ele geçiren Perslerin bu kültüre katkıları oldukça sınırlı­dır.

Adıyaman bölgesindeki kültürel yapıyı en çok Kommagene uygarlığının belirlediği görülmektedir. Kommagene Krallığı döne­minde Yunan kültürüyle doğu kültürünün birleşimi gerçekleşmiştir. Kommagene Kralı I. Antiokhos, Nemrut Dağı’nın tepesine görkemli bir tapınak kurdurarak tanrısal kişiliğini vurgulamıştır. “Antiokhos I Tümülüsü” adıyla da bilinen bu anıt, hem gerçekçi Yunan geleneğinden, hem de doğu sanatın­dan izler taşımaktadır.

İS 72′de bölgede Roma egemenliği yaşanmasına karşın Yunan kültürü yine etkili olmuştur. Bunun nedeni, Roma kültürünün” Yunan kültürünün etkisinde gelişmiş olması

dır. Ancak, özellikle İsa’dan sonraki yıllarda kişilik kazanmaya başlayan Roma kültürüyle, İS IV. yy’dan başlayarak Bizanslılarla Sasaniler arasındaki çekişmenin yaşandığı dönemde Roma kaynaklı Bizans kültürü de bölgedeki kültürel yaşam üzerinde etkili olmuştur.

İS VII. yy’da Arabistan Yarımadası’rida doğan İslamiyet, Güneydoğu Anadolu’dan başlayıp, tüm Anadolu’ya yayılarak halkın dünya görüşünü, yaşam biçimini, dolayısıyla kültürünü Arapİslam kültürü doğrultusunda temelden etkilemiştir.

Adıyaman bölgesi VIII. yy’da Emevilerin eline geçti. Emevi komutanlarından Mansur İbni Cavana bölgeyi yeniden kurarcasına bayındır kıldı. Bu dönemden sonra bölgedeki güçlere Türkler devamı »

Abant Otelleri

Abant Otelleri fiyatları Abant gölü ulaşım… ve diğer doğal güzellikleri ile turizm faaliyetlerinin yoğun olduğu bir tatil bölgesidir. Abant gölüne sezon binlerce tatil severler akın alın gelmektedir.

Bu hizmetlerin başında ulaşım ve konaklama gelmektedir.Konaklama hizmeti böglede oldukça gelişmiştir.Bölgede alt yapıya yapılan yatırımlar günümüzde geri dönüşümünü sağlamaktadır.

Abant’ta göl manzaralı bir çok otel bulunmaktadır.Bu oteller sizlere bu güzel gölün kenarında bir tatil sunmaktadır.Bu tatil sizin için oldukça güzel geçecektir çünkü bölgenin en önemli özellikleri arasında Abant’ın ailece tatil yapılabilirliği olmasıdır.Ailece tatil yapılan bu bölgede ailenin her ferdi kendine uygun faaliyetlerde eğlenmektedir.

Burada çocuklarınız kendilerine uygun eğlence faaliyetleri ile eğlenirken sizde devamı »

Best Western Obelisk Oteli – İstanbul

Best Western Obelisk Otel İstanbul, Sultanahmet’te tarihi yarımadanın merkezinde bulunmakta olup, eski bir konağın restore edilmesi ile 1. sınıf bir butik otel olarak misafirlerine hizmet vermektedir.

Standart ve deniz manzaralı odaları bulunmakta olup, toplam 41 oda ile hizmet vermektedir. Obelisk Otel oda özellikleri; klima, tv ( kablolu yayınlı), telefon, minibar, özel banyo ( duş, wc, fön makinası) bulunmaktadır.
devamı »

The Madison Oteli – İstanbul

Madison Otel, eğlence, sanat, kültür, iş ve alışveriş merkezlerine yakın konumda bulunmaktadır, gizemli ve mistik özelliklerin modernlik ile birleştiği İstanbul Taksimdedir.

2 suit oda olmak üzere, toplam 108 odalı, 207 yatak kapatisesindedir. The Madison oda özellikleri: Direk telefon, minibar, kasa, internet bağlantısı, tv (uydu yayınlı) bulunmaktadır.
devamı »

Bolbülük Maden Suyu

Van ili Özalp ilçesinde bulunan bu maden suyunun sıcaklığı 12,5 derecedir. Saniyede 8,5 litre kaynamaktadır. Bu su da sindirim, bağırsak ve böbrek hastalıklarına iyi gelmektedir.

Bera Hotel

Alanya Bera Hotel

Bera Otel Alanya da 5 yıldız özelliklerinde full pansiyon adında hizmet vermektedir. Bera Otel alanya’nın en kaliteli Otelleri arasında yerini almıştır. Standart statüsündeki odalar 42m2 ölçülerindedir.

Bera Otel ’in Oda özellikleri : Odalarda 24 saat kesintisiz hizmet, otomatik kapı zili ve elektronik uyarı sistemi mevcuttur. Geniş ve ferah balkonu bulunmaktadır. Elbiselerinizi ilk günkü gibi koruyabileceğiniz son teknoloji elbise dolapları. Banyolarda portatif kullanım için dolaplar. Dijital klima ayrıca kullanıcı kontrolü ile birlikte. Isıtma sistemi merkezi sistemdir fakat isteğinize göre ayarlama yapılabilmektedir. genel özellikleri ise Sabit telefon, değerli eşyalarınızın muhafazası için dijital kasa, Geniş ekran LCD tv ve uydu yayını ile birlikte.

Bera Otel’in Aktiviteleri Nelerdir? Aktiviteler 2 çeşit olarak sunulmaktadır ücretli/ücretsiz. Ücretli aktivitelerden başlayalım. İnternet fotoğraf çekimi ve hizmetleri, telefon/faks, isteğe bağlı özel oda servisleri, Özel kuru temizleme, Kuaför, sağlık merkezi, Güzellik salonu.

Kapalı havuzu mevcuttur ve bay ve bayan olarak iki grup halindedir. Derinlik olarak devamı »

Amiral Palace Oteli

Amiral Palace Otel Topkapi Sarayi, Ayasofya Müzesi, Sultanahmet Camii ve Kapali Çarşı gibi tarihi ve kültürel merkezlere yürüyüş mesafesi uzaklıkta olup, İstanbul’un eşsiz manzarası ile tarihi konak zerafetini misafirlerine Amiral Palace Otel yaşatmaktadır.

Amiral Palace Otel özellikleri: özel dekore edikmiş toplam 32 konforlu odadan oluşmaktadır. Amiral Palace Otel oda özellikleri; Merkezi klima, direkt telefon, banyo, saç kurutma makineası, lcd ekran tv (uydu yayınlı), minibar, elektronik şifreli kasa ve kablosuz internet baglantısı mevcuttur.

devamı »

Euro Plaza Oteli – İstanbul

117 standart, 39 executive oda, 2 suit oda, toplam 158 oda bulunmakta olup Euro Plaza oda özellikleri; Tv (uydu yayınlı), minibar, direkt telefon, klima, küvet, saç kurutma makinası ve banyo telefonu mevcuttur.

Euro Plaza Otel’de 24 saat oda servisi, bay ve bayan kuaförü hizmetlerini alabilirsiniz.
devamı »