otel

Zeytinli ılıcası – Halla Apart Otel

Zeytinli ılıcası – Halla Apart Otel

Genişlik ve ferahlık isteyenlerin tercihi zeytinli ılıcası halla apart otel.

zeytinli ılıcası halla apart otel 1

 

Zeytinli ılıcası civarında fazla otel bulunmuyor bu nedenle bölgedeki her otel oldukça kıymetli. Halla apart otel bir apartman gibi görünsede, rahatlık, genişlik ve sakinlik isteyenlerin devamı »

Şah inn paradise tatil köyü

Şah inn paradise ramazan bayramı için özel programlar ve aktiviteler düzenleyen, merkezi Antalya’da olan, muhazafakar tatil köyüdür.

Tatil Köyünün İletişim Bilgileri

şah inn paradise tatil köyü

Mavikent Kumluca ANTALYA
Tel: 0242 8844666
Fax: 0242 8844490

Antalya haricinde İstanbul ve Ankara’da da şubeleri bulunmaktadır.

Şah inn Paradise Fiyatları:

Ramazan dönemi boyunca 32 – 64€ arasında değişmektedir. Dini oteller arasında, kendini devamı »

Kaya Artemis Otel

Kaya Artemis Otel:

Kaya Artemis oteli detayları hakkında yazmadan önce hemen hatırlatalım: Survivor’ın final bölümlerinin KKTC’nin Bafra bölgesinde bulunan Kaya Artemis otelinde çekileceğini duyan Türk tatilciler, 726 odalık oteli doldurdu.

Artemis Otelinin Kapasitesi: 726 toplam odalı, 1600 toplam yataklı, 68 suit odalı, 654 standart odalı, 4 kral suit. Deniz, bahçe manzarası var.

Oda Detayları: Telefon, müzik yayını, balkon, minibar, elektronik anahtar-kart sistemi, kasa, internet bağlantısı, modem girişi, ISDN, kablo tv, uydu tv, merkezi klima, duş, banyo odası, wc, saç kurutma makinası, banyoda telefon, yangın alarm sistemi.

Genel Özellikler: Bahçe, tv odası, internet , berber, kuaför salonu, çamaşırhane, kuru temizleme, uyandırma servisi, market, sinema, 24 saat oda servisi, gazino, devamı »

Tunalı Otel Ankara / Kavaklıdere

Plaza Oteller bölümünde bugün Ankara – Kavaklıdere’de yer alan Otel Tunalı’yı tanıtacağız.

Tunalı Otel

Emanet Kasası, çamaşırhane, ütü servisi, kuru temizleme, resepsiyonda kasa, 24 saat oda servisi, telefonla doktor hizmetleri konaklama fiyatına dahil değildir.

OTEL TUNALI Ankara’nın en hareketli iş ve eğlence merkezi olan Tunalı Hilmi Caddesi üzerinde bulunmaktadır. Otel, Sefaretler, Bakanlıklar, Sinema ve Tiyatrolar, Önemli Alışveriş Merkezleri yürüme mesafesindedir.

Otel Tunalı Ankara her biri özel tasarlanmış 54 Toplam Oda, 108 Toplam yatak, 6 Suit Odası ile hizmet veren Otel Tunalı Oda Özellikleri, direk telefon, minibar, internet bağlantısı, kablo tv, klima, duş, kuvet-banyo, wc, saç kurutma makinası olarak dizayn edilmiştir.

tunali otel (plaza otel)

Tunalı Otelin Resepsiyonda Emanet Kasası, merkezi klima,

devamı »

Kurban Bayramı Tatil Yerler

Kurban bayramı geldi sayılır, birçok otel firması kapmanyalarıyla neredeyse müşterileri beleş ağırlayacak seviyye getirdi.

Kurban Bayramında tatil yerleri

2010 kurban bayramının kış sezonuna denk gelmesi ile akla ilk Ulurağ geliyor. Başka alternatifler olarak Amerika turları, new york, texas, özgürlük anıtı gibi gezilecek yerlerde bulunmaktadır.

Ama bir Türk vatandaşı olarak zaten az olan gelir devamı »

Adana Atatürk Müzesi

Atatürk Müzesi

Müze binası, eski Adana’nın merkezi olan tarihi Tepebağ’da, 19. yüzyılda yapılmış geleneksel Adana evlerindendir. İki katlı, cumbalı, kırma çatılı, kâgir bir yapıdır. Bu özellikleri nedeniyle Kültür Bakanlığı’nca “Korunması Gerekli Taşınmaz Kültür Varlığı” olarak tescil edilmiş ve koruma altına alınmıştır.

Ramazanoğullarından Suphi Paşa’ya ait olan bu devamı »

Kozaklı Termal Otelleri, Asos Thermal Hotel

Termal Otelin Adı: Asos Thermal Hotel
Termal Otelin Yıldız Sayısı: 5 yıldızlı termal otel
Bulunduğu Yer: Nevşehir- Kozaklı
Otel Hakkında: Asos Thermal Deluxe Hotelde 199 family suit oda, 30 standart oda, 2 özürlü odası, 23 guen suit oda, 1 king suit oda olmak üzere 1200 yatak kapasitelidir. Otelin tüm odalarında uydu yayınlı Lcd tv, telefon, merkezi klima, kalorifer, minibar, balkon (standart odalar hariç), wc, jakuzi, saç kurutma makinası, emanet kasası mevcut olup bütün odalar halı zeminlidir.

Asos Thermal Delux Otelde; bay ve bayan ayrı olmak üzere; türk hamamı sauna, fin hamamı, 6 adet vip aile banyoları, fitnes center, 95 m uzunluğunda kadınlar için kapalı sipiral ve halı kaydıraklı agua park, 120 m uzunluğunda erkekler için spiral ve halı kaydıraklı agua park, 200 kişilk sinema ve devamı »

Ilıca Termal Oteli, Güral Harlek Termal Resort Spa

Güral Harlek Termal Resort Spa

Güral Harlek Termal Otel Termal Otelin Yıldız Sayısı: Bulunduğu Yer: Kütahya – Ilıca Otel Hakkında: Güral Harlek Termal Otel Tesisleri 24.000 metrekare alan üzerinde Kütahya iline 23 kilometre kala, ana yoldan 4 kilometre içeride Ilıca mevkiinde orman içerisinde bulunmaktadır.

KAPALIÇARŞI istanbul 500 Küsür Yıllık KAPALIÇARŞI

KAPALIÇARŞI  istanbul 500 Küsür Yıllık KAPALIÇARŞI

İstanbul’da, büyük camilerin çoğunun çevresinde, medrese, imaret gibi yapılarla birlikte muntazam çarşılar da inşa edildiği bilinmektedir. Cami külliyelerine dahil olan ve ‘arasta’ diye adlandırılan bu çarşıların bir kısmı Osmanlı’nın son dönemlerinde, önemli bir kısmı da İstanbul’daki Cumhuriyet sonrası altyapı çalışmalarında yıkılmıştır.

Bugün, bu çarşılardan, eski özelliğini de bir ölçüde koruyarak faaliyetine devam eden Eminönü’nde Yeni Cami bitişiğindeki Mısır Çarşısı, Sultan Ahmet Camii’nin kıble tarafındaki Arasta ya da Sipahi Çarşısı ve Bayazıt Camii’nin yanındaki Sahaflar Çarşısı kalmıştır. Laleli Camii’nin altında da, vaktiyle çarşı olarak inşa edilmemiş olmasına rağmen bugün eski doğu bloku ülkelerinden gelen turistlere giyecek satan dükkanların yeraldığı bir çarşı bulunmaktadır.

İstanbul’un tarihi çarşıları içinde en büyüğü ve en ünlüsü devamı »

Armutlu tonguç motel, YALOVA ARMUTLU OTEL VE PANSİYONLAR

Armutlu tonguç motel – YALOVA ARMUTLU KAPLICA OTEL VE PANSİYONLARI

Erdilli Tesisleri

Tesiste 101 oda ve 250 yatak bulunmaktadır. Üç yıldızlı olarak işletme belgesi alan tesis aynı zamanda Sağlık Bakanlığı’nın 22.12.2004 tarih ve 22 sayı ile Kaplıca Tesisi İşletme İzin Belgesi’ne sahiptir.
Adres: Kaplıcalar Mevkii Armutlu -Yalova
Tel. No: 0 226 531 41 25
Faks No:0 212 663 41 33

İhlas Armutlu Tatil Köyü
Tatil köyünde 10 blok ve 1348 apart daire bulunmaktadır.
Adres: İskele Mevkii Armutlu -Yalova
Tel. No: 0 226 531 10 00
Faks No: 0 226 531 10 03
Web: http://www.ihlasarmutlu.com/
Kartal Resort
Armutlu Belediyesi’nin mülkiyetinde olup özel bir girişimci tarafından sezonluk işletilen tesisin 80 oda ve 160 yatak bulunmaktadır.
Adres : Kaplıcalar Mevkii Armutlu -Yalova
Tel. No : 0 226 531 01 05
Faks No: 0 226 531 00 98

Birkan Otel
Otelin 11 oda ve 22 yatağı bulunmaktadır.
Adres : Karşıyaka Mah. No: 5 Armutlu -Yalova
Tel. No: 0 226 533 24 47

Bostancıoğlu Otel
Sezonluk hizmet veren otelin 9 oda ve 21 yatağı bulunmaktadır.
Adres : Karşıyaka Mah. No: 8 Armutlu -Yalova
Tel. No: 0 226 531 28 84

Geylan Dinlenme Tesisleri
Tesiste 33 oda ve 106 yatak bulunmaktadır.
Adres : Bayır Mah. Dereağzı Mevkii No: 1 Armutlu -Yalova
Tel. No: 0 226 531 40 67

Dalyan Pansiyon
Sezonluk hizmet veren pansiyonda 20 oda ve 60 yatak bulunmaktadır.
Adres : Bayır Mah. Dereağzı Mevkii No: 31 Armutlu -Yalova devamı »

Peri Tower Otel (kızkalesi peri otel)

Peri Tower Otel peri hotel datça,agva peri kızı otel,antalya peri kiralık yazlık,kızkalesi peri otel, mersin peri hotel,mersin ,peri otel,peri tower nasıl gidilir

Telefon, Direkt Telefon , Duş ve Tuvalet , Banyo , Saç Kurutma makinası, Yangın Alarmı ,  Minibar , Uyandırma Servisi, Balkon, 24 Saat Oda Servisi , TV , Uydu TV , Müzik Yayını, Internet Bağlantısı , Pc Data Portu , Merkezi Klima  

Restorant ;

3 Restaurant Kapalı kap:320, Açık kap: 500, Kahvaltı Salonu (toplam kap: 240),  Panorama Restaurant, 240 kişilik, Garden Restaurant, 80 kişilik, Lobi Bar, Havuz Bar,

Restaurant Bar, Disco Bar, Türk, Mutfaklar Mutfağımızda en devamı »

Gölcük pansiyon fiyatları ve gölcük otelleri

Gölgük pansiyon ve otel fiyatları

Gölcük Prenses Otel

Bozdağ kayak merkeziyle otel arasında 18 km mesafe bulunmaktadır.

Otelin bulunduğu mevki çevresi ağaçlarla kaplı 1100 rakımlı bir yayla’da dır.

çeşit çeşit meyve ağaçları, kestane çam, Buu doğada şirinimsi bir göl bulunmaktadır.

Çevresi 8 kilometre ve 10 metre’de derinliği bulunuyor. Buranın her mevsimi farklı bir hava yaşatıyor insana. Yazları serin ve bunaltıcı havadan uzak. Kışları ise karlı geçiyor.

Gölde birçok çeşit balık türü bulunmaktadır. Bunlar; sazan, yayın bağlığ, ördek ve karabat. Doğanın çevresinde yüzlerce kuş çeşiti vardır.

Burada geçirilecek tatilin asıl amacı stres atmak ve dimağı devamı »