muğla

Neşe pansiyon

Neşe pansiyon Dünya ve Türkiye’de tatilin vazgeçilmez tatil mekânlarından birisi olan bodrum merkez’de faaliyet göstermektedir. Denize sıfır bulunan neşe pansiyon’da bodrumla iç içe bir konaklama keyfi yaşayacaksınız. 13 adet odası ile hizmet veren neşe pansiyon’da 12 yaşına kadar olan çocuklar ücretsizdir.

Neşe pansiyon fiyatları

Neşe pansiyon 6 Haziran-1 Eylül 2009 kahvaltı dâhil kişi devamı »

Kokargirme Ilıcası

Kokargirme Ilıcası Sıcaklık 38°C Ölemez Dağı eteklerinde, 6 yerden kaynar. Kükürtlü sulardandır. Romatizma, nevrit, kadın hastalıklarında faydalıdır.

Gölenye İçmesi

Gölenye İçmesi Marmaris’e 10 km uzaklıktadır. Sodyum klorür ve mağnezyum sülfatlı sulardandır. Bağırsak hastalıklarına faydalıdır. Müshil etkisi yapar.

Bözük Kaplıcası – girme içmecesi

Bözük Kaplıcası girme içmecesi MUĞLA Yatağan ilçesi’ne bağlı, Bağyakası Köyü yakınındadır. Granit kayalıkların içerisinden kaynar. Bol karbondioksitli bir sudur ve içimi çok hoştur. Suyun sıcaklığı 35 derece olmasına rağmen, CO2 tanecikleri vücudu kapladığı için derinin reaksiyonu şiddetli olur ve cilt kızarır.

Sodyum bikarbonatlı, kalsiyum ve karbondioksitli bir sudur. Karaciğer, safrakesesi, mide ve sindirim sistemi hastalıklarına şifa sağlar.

KÖYCEĞİZ SULTANİYE KAPLICASI

KÖYCEĞİZ SULTANİYE KAPLICASI Hellenistik dönemden beri bilinen kaplıcaların su bileşiminde potasyum, hidrosülfat, hidrokarbonat, mağnezyum, alüminyum, klornitrat bulunmaktadır. Suyun sıcaklığı 30 ile 38 C arasında değişmektedir. Radyoaktif oranı 139 bekerel/lt’dir. Kaplıcanın romatizmaya, deri, karaciğer ve kadın hastalıklarına, ruhi yorgunluklara iyi geldiği saptanmıştır. Kaplıcalara Köyceğiz’den denizyolu ve karayolu ile ulaşmak mümkündür.

Bahçeburun Madensuyu

Bahçeburun Madensuyu muğla Milas ilçesi’ne 10 km uzaklıkta, Beşparmak Dağı eteklerinde kaynar. Mide, barsak, karaciğer hastalıklarına iyi gelir.

FETHİYE GiRMELER KAPLICASI

FETHİYE GiRMELER KAPLICASI Fethiye’ye 35 km. mesafede, Saklıkent yolu üzerinde, Girmeler (Gebeler) Köyü’ne 100 m. mesafede bulunan Girmeler Kaplıcası, Girmeler Mağarası içinde bulunmaktadır. Üç ayrı kaynağın sıcaklığı 36 C civarındadır. Kaynaklar mağara içinde bulunmaktadır. Kaynaklardan birinden dışarıya alınan su, Köy tüzel kişiliğine ait arazide yapılan kapalı havuza aktarılmıştır. Diğer kaynaklar, mağara içerisinde oluşturdukları havuzlardan sonra labirentler içerisinde kaybolmaktadır. Kaplıcanın bulunduğu mağaraların önünde 50 odalı konaklama tesisleri mevcuttur.

BODRUM KARAADA KAPLICASI

BODRUM KARAADA KAPLICASI İlçeye 4 mil uzaklıktaki Karaada’da, ısısı 35 C civarında olan, romatizma, göz hastalıkları ve kükürtün fayda sağladığı her hastalığa iyi gelen, vücudu dinlendiren halka açık bir kaplıca bulunmaktadır.

GEL GİRME ÇAMUR BANYOSU

GEL GİRME ÇAMUR BANYOSU Köyceğiz Gölü ’nün Dalyan Kanalı ile birleştiği noktaya yakın bir yerde bulunan çamur banyoları, güzellik çamurunun vücuda sürülmesiyle teni yumuşatmakta, kırışıklıkları gidermektedir. Romatizma, bel fıtığı, siyatik gibi bazı hastalıklara iyi geldiği söylenmektedir.

KEMPINSKI HOTEL BABAROS BAY

KEMPINSKI HOTEL BABAROS BAY Sınıfı : 5 Yıldızlı Otel
Tel: +90 252 311 03 03 – Faks: +90 252 311 03 00
Kizilagac Koyu Gerenkuyu Mevkii Yaliciftlik 48400 Bodrum TÜRKİYE

MAJESTY CLUB BELIZIA DELUXE HOTEL

MAJESTY CLUB BELIZIA DELUXE HOTEL Sınıfı : 5 Yıldızlı Otel
Tel: +90 (252) 313 64 00 – Faks: +90 (252) 313 63 83
İçmeler Koyu Kızılağaç mevkii Bodrum 48400 Muğla/

First Class Oteli – Alanya

First Class Alanya Otel Otel First Klas Alanya Toplam 166 oda kapasitelidir.First Class Alanya Otel’in halı kaplı odalarda Televizyon, Uydu yayınları, Direkt telefon, Odalarda kasa, Mini bar, Merkezi split klima, Banyoda küvet, Duş, Fön makinası, Balkon bulunmaktadır.

 

Hizmetler: First Class Alanya Otel’in Market, Çocuk bakımı, Berber ve Kuaför, Çamaşır hane, Doktor, Asansör, Otopark özellikleri arasındadır.

devamı »