antalya

Kadirin Ağaç Evleri – Antalya Kumluca

Antalya Kumluca’ da bulunan Kadir’in ağaç evleri en kısa tanıtımı ile bir harikalar diyarı diyebiliriz.Kadir’in Ağaç Evleri 100 adet bungalow ev, 15 kabin ve 10 kalabalık odadan meydana gelmektedir.

Kadirin Ağaç Evleri İletişim Bilgileri

Kadirin Ağaç Evleri

Oda + Kahvaltı hizmeti devamı »

ANTALYA KAŞ ÇUKUR BAĞ YARIMADASI KORSAN ADA OTEL

Antalya Kaş Çukur bağ Yarımadası Korsan Ada Hotel Güzel İlçemiz Kaş’ın güzel yarımadası Çukur Bağ’ da sizleri sakin mutlu bir tatile davet ediyor.

Toplam 25 odalı Korsan Ada Hotel Denizmanzaralı balkonlu odalarıyla aynı zamnda internet tv uydu klima banyo wc hizmetlerini sunuyor.Havuzda serinleyebilir denizde yüzebilir kumlarda devamı »

ADRASAN LİKYA OTEL

Antalya Adrasan’ da bulunan Likya otel evinizin hoşgörüsünü sıcaklığını sizlere yansıtmaya devam ediyor.Klimalı odalarda doğa ile iç içe bir tatil geçirmeye hazırlanın.24 saat sıcak su bulunur ve çınar ağaçları gölgesinde ferahlayabilirsiniz.

ADRASAN LiKYA OTEL

Adrasın’ ın en güzel devamı »

DÜDEN ŞELALESİ

Düden şelalesi Antalya’ nın turistik açıdan en gözde mekanlarından birisidir. Antalya’ya7 km uzaklıkta Varsak belediyesine1 km uzaklıktadır. Yerli yabancı birçok turist Düden Şelalesini gezip görmektedir.

DÜDEN ŞELALESİ

Düden Şelalesi 10 kilometreden sonra Antalya Lara’ dan Akdeniz sularına karışmaktadır.Ulaşımı kolaydır. Düden Şelalesine devamı »

Şah inn paradise tatil köyü

Şah inn paradise ramazan bayramı için özel programlar ve aktiviteler düzenleyen, merkezi Antalya’da olan, muhazafakar tatil köyüdür.

Tatil Köyünün İletişim Bilgileri

şah inn paradise tatil köyü

Mavikent Kumluca ANTALYA
Tel: 0242 8844666
Fax: 0242 8844490

Antalya haricinde İstanbul ve Ankara’da da şubeleri bulunmaktadır.

Şah inn Paradise Fiyatları:

Ramazan dönemi boyunca 32 – 64€ arasında değişmektedir. Dini oteller arasında, kendini devamı »

Antalya balayı otelleri

Balayı Oteli arayaların akıllarına ilk gelen şehir kuşkusuz ANTALYA. Nedeni; Her dönem sıcak hava koşulları ve mevsimi olsa gerek.

Sizin için Antalya’nın bir kaç Balayı Otelini araştırdık. Sözü fazla uzatmadan oteller hakkında bilgi verelim.

Antalya’da balayı için tercih edilen oteller içerisinde ilk sıralarda; Titanic Resort Lara ve Kervansaray Lara Otel yer alıyor. Tercih ettiğiniz otel Antalya şehir merkezine yakın olsun istiyorsanız kundu bölgesi otellerini seçmeniz önerilir. (Kundu bölgesi otelleri %90 5 yıldızlı oteller, yani balayı için ideal.)

Tercih edeceğiniz otelleri yıldız sayısına göre değerlendirmek isterseniz şöyle sıralayabiliriz. *****

1 Yıldızlı Antalya Balayı Otelleri: Yalı Otel Antalya, Green devamı »

Joy Park Kimeros Club Antalya / Kemer / Göynük

Joy Park Kimeros Club Antalya / Kemer / Göynük

Oda Özellikleri: Telefon, Banyo, Banyoda Telefon, Saç Kurutma makinası, Minibar (Hotel), Kasa(Some), Balkon(Some), Uydu TV, Merkezi Klima, Split Klima, TV’de Müzik

Bölge: Antalya, Kemer, Göynük

Konum: Sahilde, Antalya

Adres: GÖYNÜK KEMER/ANTALYA
devamı »

Antalya KEMER – JOY MA BİCHE HOTEL

Göynükte herşey dahil hizmeti sunan bu otel misafirlerine en iyi tatil fırsatını sunmaktadır. 5 yıldızlı Kemer otelleri arasında bulunan otelde güneşin, kumun ve temiz havanın keyfini çıkarın, çeşitli aktivitileriyle eğlenceli zamanlar geçirin. Bu güzel tatil mekanı sizlere Göynükteki en iyi tatil i sunuyor. Joy Ma Biche Hotel fiyatları hakkında bilgi almak ve otel ile iletişim kurmak için otelin web sitesinden yararlanabilirsiniz. Antalyadaki en kaliteli oteller arasında bulunan Joy Ma Biche Hotel misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Akşam saatlerinde muhteşem şovlarla harika zamanlar geçirebileceğiniz bu devamı »

Sarısu İçmesi

Sarısu İçmesi

Gazipaşa Alanya karayolunda 26 km.’lik bir dağ yoluyla ulaşılan Ilacaköy’e birkaç km. uzakta, bir yamaçtan kaynar. Madensuyu ,bikarbondiositli olup, karaciğer, mide, bağırsak , safrakesesi hastalıklarına iyi gelir. Ayrıca, ilerlemiş şeker hastalığında olumlu sonuçlar verir. Böbrek işlevlerinde düzenleyici, idrar çoğaltıcı etkileri vardır.
Suyunda bol miktarda karbondioksit gazı bulunduğu için, içimi oldukça hoştur. Madensuyu olarak da bilinen suyun talebi oldukça fazladır. Su sıcaklığı 16 derece olduğundan soğutulmadan ve devamı »

Demre İçmeleri

Antalya Mevkii Demre Sıcaklık15 derece Özelliği Sodyum klorür, bromür, sülfüt Hangi Hastalıklara İyi Gelir Hazım bozukluğu, bağırsak parazitleri

Damlataş Kaplıcası Antalya – Alanya

Damlataş Kaplıcası Antalya – Alanya ilçesindedir. Özelliği Karbondioksit, yüksek ve rütubet düşük temperaür, radyoaktifite vardır. Hangi Hastalıklara İyi Gelir Müzmin bronşit tedavilerinde çok faydalıdır.

Lider Aksaray

Adres:Mersin Şubeleri:Aksaray, Ankara, Antalya, Isparta, İstanbul, İzmir, Konya, Kayseri