ankara

Tunalı Otel Ankara / Kavaklıdere

Plaza Oteller bölümünde bugün Ankara – Kavaklıdere’de yer alan Otel Tunalı’yı tanıtacağız.

Tunalı Otel

Emanet Kasası, çamaşırhane, ütü servisi, kuru temizleme, resepsiyonda kasa, 24 saat oda servisi, telefonla doktor hizmetleri konaklama fiyatına dahil değildir.

OTEL TUNALI Ankara’nın en hareketli iş ve eğlence merkezi olan Tunalı Hilmi Caddesi üzerinde bulunmaktadır. Otel, Sefaretler, Bakanlıklar, Sinema ve Tiyatrolar, Önemli Alışveriş Merkezleri yürüme mesafesindedir.

Otel Tunalı Ankara her biri özel tasarlanmış 54 Toplam Oda, 108 Toplam yatak, 6 Suit Odası ile hizmet veren Otel Tunalı Oda Özellikleri, direk telefon, minibar, internet bağlantısı, kablo tv, klima, duş, kuvet-banyo, wc, saç kurutma makinası olarak dizayn edilmiştir.

tunali otel (plaza otel)

Tunalı Otelin Resepsiyonda Emanet Kasası, merkezi klima,

devamı »

Esenboğa Airport Otel

Esenboğa Airport Otel

2003 yılı Mart ayından bu yana hizmet vermekte olan Esenboğa Airport Hotel; havaalanı otelcilik anlayışı ile yola çıkmış olup, aynı zamanda kongre oteli olma yolunda hızla ilerlemiştir. Ankara’da eksikliği hissedilen airport otel ihtiyacına 5 yıldızlı hizmet anlayışı ile çok hızlı cevap veren Otel, Ekim 2006 ‘da açılmış olan TAV Uluslar arası Havalimanı ile gerçek kimliğini bulmuştur.2006 Esenboğa Havalimanı yolu projesi ile, azalan ulaşım mesafesi ve süresinin yanısıra; deneyimli kadrosu, eşsiz konforlu ve şehrin gürültüsünden, stresinden uzakta oluşu sayesinde, seyahatleriniz daha keyifli hale dönüşecektir.

Otel Esenboğa Airport Ankara 122 Toplam Odalı, 250 Toplam yatak kapasteli, 9 suit Odalı, 2 özürlü odası, 13 sigara içilmeyen odası olup odaların bahçe ve dağ manzarası bulunmaktadır.Tüm odalarda; balkon, tv, uydu yayını, telefon, direkt telefon, mini bar, banyo, banyoda küvet, banyoda telefon, saç kurutma makinesi, uyandırma servisi, kasa, 24 saat oda servisi, merkezi klima, internet bağlantısı bulunmaktadır.

Merkezi klima, merkezi ısıtma, bahçe, tv odası, oyun odası, devamı »

Anıt Park Otel

Anıt Park Otel

Anıt Park güzel konumuyla başkent Ankara’da yer alan bir oteldir. Otel misafirlerine Dünya Mutfağını sunduğu 2 restorant kahvaltı salonu, pastane, kafeterya, lobi bar, restourant bar bulunmaktadır.

Otel Anıt Park Ankara her biri özel tasarlanmış 4 suit Odalı, 34 Standart oda, 40 Toplam Odalı, 100 Toplam yatak kapasite ve şehir manzarası ile hizmet veren Otelin Oda Özellikleri, direk telefon, minibar, internet bağlantısı, uydu tv, klima, duş, wc, saç kurutma makinası, bazı odalarda jakuzi olarak dizayn edilmiştir.

Anıt Park Otelde klima, klima ile ısıtma, merkezi ısıtma, bahçe, tv köşesi, internet bağlantısı, business merkez, çamaşırhane, ütü, kuru temizleme, resepsiyonda kasa, devamı »

Ankara Regency Otel

Ankara Regency Otel

Ankara Regency Otel iş ve alışveriş merkezlerinin kesişme noktasında, misafirlerine konforlu ve huzurlu bir ortam, üstün kalite ve güler yüzlü personeli ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

76 yatak kapasiteli özel dekore edilmiş 34 standart oda, 5 jakuzili suit olmak üzere toplam 42 oda ile hizmet vermektedir.Odalarda, kablosuz İnternet, kablolu tv, minibar, ısıtma sistemi ve klima, direkt telefon, saç kurutma makinesi, çalişma masası mevcuttur. Her misafirin ihtiyacı düşünülerek sigara içmeyenler için özel odalar vardır.

Loby bar, 24 saat oda servisi, Otopark, uyandırma servisi, kasa, 24 saat sıcak su ile hizmet sunmaktadır. Kişisel iletişim ihtiyacınızı karşılamak adına , çalışma masası ve kablosuz internet sistemi ile tüm misafir odaların da olmakla beraber, LCD televizyonlar ile güzel vakit gerirmenizi sağlarken, ofis alanı dışında da gayet rahat kullanım alanı sunar.

25 kişilik salonunda seminer, bayi toplantıları, sunumlar ve devamı »

Notte Boutique Otel

Notte Boutique Otel

Otel, Otopark mevcuttur. 24 saat oda servisi, toplantı salonu mevcuttur. 72 standart, 1 suit olmak üzere 73 odamız vardır.toplantı salonu, bianco restorant bulunmaktadır. Odanızda interaktif TV, internet ve LCD TV,odalarımız tam donanımlı ve maximum konforlu vaziyette;sizlerin rahatı düşünülerek, istek ve önerileriniz doğrutusunda hiç bir devamı »

Büyük Anadolu Otel

otopark, fitness merkezi, masa tenisi, sauna, bilardo, basketbol, amfi tiyatro, Türk hamammı, havuz, jeneratör, bulunmaktadır.

Çamaşırhane, ütü servisi, kuru temizleme, hediyelik eşya, bovling, atış poligonu, kuaför, market bulunmaktadır.

Büyük Anadolu Hotel de misafirleri için en iyi konfor düşünülmüştür bu konforu yaratırken düşündüğümüz en önemli detay her türlü ihtiyacınızın odamızda, huzurlu ve sakin bir ortamda karşılayabilmeniz ilkesiydi.

Otel Büyük Anadolu Ankara 10 suit Odalı, 20 French Odalı, 146 Tween Oda 1Balayı Odası, 54 apart Odalı, 40 aile odası, 217 Toplam Odası ile hizmet veren otelin Oda Detayları, direk telefon, balkon veya teras, minibar, televizyon, merkezi klima, duş, wc, saç kurutma makinası, Apart odalarında klima, balkon, salon, uç yatak odası, mutfak, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, devamı »

Kızılcahamam Kaplıcası

Kızılcahamam Kaplıcası Ankara’nın kuzeyinde yer alan Kızılcahamam ilçesi , termal kaynaklar açısından Türkiye’nin en zengin bölgelerinden birisidir. Romalılar ve Selçuklular döneminde de işletildiği bilinen Büyük ve Küçük Kaplıca çok ünlüdür.
Daha çok Haziran-Ekim ayları arasında ziyaretçi akınına uğrayan kaplıcalarda modern konaklama
tesisleride mevcuttur.

Suları romatizma , siyatik , lumbago ve kadın hastalıklarına iyi gelen bu iki kaplıcadan büyük olanının suyu 50 derece küçük olanın ise 36 derecedir.

Kızılcahamam – Sey Hamamı Kaplıcası
Tel: 745 61 35 – 36
Kızılcahaman, Çerkeş yolu üzerinde, Güvem Bucağı’nın 2 km. batısında, Kızılcahamam’a 16 km uzaklıktadır.
Su sıcaklığı 43°C, Ph değeri 6.5 olan kaplıca suyu; bikarbonatlı, sodyumlu, kalsiyumlu, karbondioksitli ve florürlü bir bileşime sahiptir. Banyo ve içme kürlerine elverişlidir. Romatizma, kalp ve kan dolaşımı bozuklukları, böbrek, idrar yolları ve kadın hastalıkları, mide ve bağırsak hastalıkları ile sinir hastalıklarının tedavisinde yararlanılmaktadır.

Kızılcahamam Kaplıcası
Soğuksu Cad. No: 1 Kızılcahamam
Tel: 736 16 48
Kızılcahamam kaplıca suları, Kızılcahamam Belediyesi sınırları içinde ve kent merkezinde yer almaktadır. Ankara’ya 75 km. uzaklıktadır. Kaynak akım değeri 60 lt/sn, su sıcaklıkları 44-86.5°C ve Ph değeri 7 olan Kızılcahamam kaplıca suları, 8640 kişi/gün/banyo ve temel termal yatak arz kapasitesine sahiptir. Bikarbonatlı, klorürlü, sodyumlu, karbondioksitli ve arsenikli bir bileşime sahip olan termal sular; romatizma, kalp ve kan dolaşımı, sinirsel ve kas yorgunluğu, sinirsel hastalıklar, karaciğer ve safrakesesi, eklem ve kireçlenme rahatsızlıkları, iç salgı sistemi rahatsızlıkları, sindirim sistemi ve beslenme bozukluklarının tedavisinde olumlu etki yapmaktadır.

Suyun Isısı:
47°C -Büyük Kaplıca Kaynağı,
44°C -Küyük Kaplıca Kaynağı,
19,5°C -Kızılcahamam Maden Suyu Kaynağı,
34°C -Acısu Kaplıcası Kaynağı,
43° C -Sey Hamamı Kaynağı,
37° C -Acısu Kaynağı.

PH Değeri:
7,06 -Büyük Kaplıca Kaynağı,
7,45 -Küyük Kaplıca Kaynağı,
6,62 -Kızılcahamam Maden Suyu Kaynağı,
6,20 -Acısu Kaplıcası Kaynağı,
6,52 -Sey Hamamı ve Acısu Kaynağı

Özellikleri Hipertermal, hipotonik, Büyük Kaplıca, Küçük Kaplıca Kaynakları, Hipotermal, hipotonik, Kızılcahamam Maden Suyu Kaynağı, Termal, hipotonik, Acısu Kaplıcası Kaynağı, İzotermal, hipotonik, Acısu Kaynağı, Bikarbonat, sodyum, klorür, arsenik, karbondioksit, Büyük Kaplıca, Kızılcahamam Maden Suyu, Acısu Kaplıcası, Acısu kaynakları, Bikarbonat, klorür, sodyum, arsenik, Küçük Kaplıca Kaynağı. Bikarbonat, sodyum, kalsiyum, karbondioksit

Yararlanma Şekilleri: İçme ve banyo kürleri

Tedavi Ettiği Hastalıklar: İçme kürleri, karaciğer, safra kesesi, devamı »

Tahtalı Kaplıca ve İçmeleri Beypazarı Dutlu

Tahtalı Kaplıca ve İçmeleri Ayaş-Beypazarı yolunun 34. km.’sinden, güneydoğu yönünde sola ayrılan yolun 5. km.’sindedir. Su kaynaklarından kaplıca ve içme olarak yararlanılmaktadır. Su sıcaklığı 31-52°C, kaynak akım değeri 6 lt/sn’dir. Banyo kapasitesi 2468 kişi/gündür. Kaplıca suyu; klorürlü, sulfatlı, sodyumlu, kalsiyumlu, karbondioksitli bir bileşime sahiptir. Termal su ile banyo tedavisi yanısıra çamur tedavisi de yapılmaktadır. İçme kürlerine de elverişli olan bu suların; romatizma, deri hastalıkları, kadın hastalıkları, sinir ve sindirim sistemi hastalıkları, böbrek ve idrar yolları ve metabolizma bozukluklarının tedavisinde olumlu etkileri görülmektedir. Ayrıca içme olarak karaciğer, safrakesesi ve pankreas üzerinde etkili olmaktadır.

Karakoca Maden Suyu

Karakoca Maden Suyu

Beypazarı’nda bulunan maden suyu tesislerinde 12.000 şişe/saat kapasite ile üretim yapılmakta ve Türkiye çapında pazarlanmaktadır.

Kapullu Kaplıcası

Kapullu Kaplıcası

Beypazarı’na 50 Km. uzaklıkta ve Sakarya Nehri devamı »

Lider Aksaray

Adres:Mersin Şubeleri:Aksaray, Ankara, Antalya, Isparta, İstanbul, İzmir, Konya, Kayseri

YERKÖY KAPLICASI

Yerköy ilçesinde Ankara Yozgat karayolunun 7. km. içerisinde olup, Yozgat iline uzaklığı 47 km.’dir. Yapılan kimyasal ve fiziksel analizler sonucu klorürlü sülfatlı sular grubundan olan bu suyun bilinen en belirgin özelliği cilt hastalıkları ile ro matizmal hastalıkları iyileştirici olmasıdır. Ayrıca nevrit, nevralji, kırık çıkık sekelleri, kadın hasta lıkları ve kronik romatizmal hastalıklara karşı kaplıca tedavisine uygun olduğu belirlenmiştir.

Ayaş kaplıcaları

Ayaş kaplıcaları

Konumu: Kaplıca alanı, Ankara İlinin kuzeybatısında yer alan Ayaş İlçesine 23 km. mesafede bulunmaktadır.

Yükseklik: Kaplıca alanı deniz seviyesinden yüksekliği 690 metredir.

İklim Özellikleri: Kaplıca alanında İç Anadolu Bölgesinin yazları sıcak ve kurak, kışları soğuk ve yağışlı olan genel iklim özellikleri görülmektedir.

Tedavi (Endikasyon) Özellikleri: Kaplıca suyunun Sağlık devamı »

Midas Oteli – Ankara

Midas Otel, Ankara Tunus Caddesi’nde bulunan, kusursuz hizmetiyle yüzünüzü gülümsetecek ve merkezi konumuyla öncelikli tercihiniz olacak bir şehir otelidir. 4 yıldızlı otelimiz kalitesini misafirperverliğinden ve deneyimli kadrosundan almaktadır. Ücretsiz otoparkı ve vale servisi, en son teknolojik imkânları, yüksek hizmet standardı ve içinizi rahat ettirecek güvenlik donanımları ile konuklarının beklentilerini en özel şekilde karşılar.

Otel Midas Ankara 64 Toplam Odalı, 142 Toplam yatak kapasiteli, 1 balayı odası, 1 suit Odalı, 2 bağlantılı Odalı, 1 özurlü odası, 5 sigara içilmeyen Odalı, 53 Standart oda. şehir manzarası olan Otelin Oda Detayları, direk telefon, minibar, kasa, internet bağlantısı, suitlerde çay/kahve makinesi, uydu tv, merkezi klima, duş, küvet-banyo, wc, saç kurutma makinası, suitlerde jakuzi, banyoda telefon olarak dizayn edilmiştir.
devamı »