Etiketler: ,

BALPAŞ TERMAL TESISLERI

BALPAŞ TERMAL TESISLERI Balıkesir’e 10km uzaklıkta, Balıkesir-İzmir karayoluna 500metre mesafede bulunmaktadır.

Termal Kompleks 77.000 metrekare bir arsanın üzerinde inşa edilmektedir. Kür oteli, Kür merkezi ve günübirlik tesisleri olmak üzere yaklaşık toplam inşaat alanı 11.500 metrekaredir.

Toplam inşaat alanı 7.250 metrekare olan otelin inşaatına başlanmıştır. Bina dört yıldızlı ve 193 yatak kapasiteli olup, 6 katlıdır. 200 ve 300 kişilik olmak üzere, hareketli bölmeler ile ayrılmış ve iki bölümden oluşan klimalı restoran çok maksatlı kullanıma imkan verecektir. Restoran’ın yaz mevsimi için bahçe içinde olan açık teras kısmı da vardır. Oteldeki banyolarda termal su ve özel havalandırma sistemi olacaktır. Kür merkezinde ise özel banyoları, fizik tedavi birimleri, sualtı masajları, Türk hamamı, jimnastik salonu, çamur kürü, doktor ve hemşire odaları, laboratuvarları bulunmaktadır.

Balpaş Termal Tesislerinde, Pamukçu termal suyunun faydalı olduğu hastalıklar tedavi edilecektir.

İlgili Konular


Sizde bir yorum bırakın, or trackback.

1 Yorum to “BALPAŞ TERMAL TESISLERI”

  1. Gessika dedi ki:

    Eu, como sou ale9rgica a maioria dos prudotos, ne3o posso usar esses cremes antiidade e etc etc etc no me1ximo um bom protetor solar porque tenho pele branquinha.Mas uso esse produto he1 algum tempo e tenho me dado bem porque ele ne3o irrita a pela.Tem um demaquilante que e9 uma e1gua milagrosa, gente!Sem e1lcool meeesmo!Se tivesse, eu je1 tinha empipocado toda!

Yorum Yaz